четвер, 24 березня 2016 р.

Loreal Paris Експерт зволоження для нормального та комбінованого типу шкіри

Вітаю
Раніше я уже писала про пошуки хорошого денного крему для комбінованої шкіри, прочитати про мою не зовсім вдалу спробу Ви можете ТУТ.

Сьогодні я покажу ще один засіб із розряду " Комбінованій шкірі теж потрібне зволоження" 

Подробиці нижче....Я на усі 100% впевнена, що Ви зустрічали даний крем на полицях магазинів, а якщо Ви власниця нормального або комбінованого типу, то можливо, задумувались над покупкою даного засобу.

Розберемось по-порядку.


Що нам обіцяє виробник :1. Інтенсивно зволожує Збагачений 1 мільйоном зволожуючих молекул крем - догляд миттєво насичує шкіру вологою , усуваючи відчуття стягнутої шкіри . 2. Утримує вологу в шкірі і захищає Формула , яка містить вітамін Е і УФ - фільтр , захищає шкіру від негативного впливу факторів навколишнього середовища і сприяє збереженню вологи в шкірі . Шкіра залишається зволоженою 24 години * . 3. Освіжає колір обличчя Формула , збагачена вітаміном В5 і кераміди , надає шкірі сяйво і освіжає тон обличчя.


Що ми маємо насправді:1. Дійсно інтенсивного зволоження я не помітила. Сам по-собі крем легкий, добре вбирається шкірою. Зволожує її, відчуття стягнутості немає взагалі. Після нанесення шкіра м`яка на дотик. Макіяж наносити на нього можна без проблем. Та Т-зона блищати буде уже через декілька годин, що впринципі не критично і він не заявлений як матуючий.

2. На рахунок утримання вологи, тут спірне питання. Не помітила на собі цієї функції аж 24години.
Уф фільтри - це завжди чудово, захист від шкідливого сонячного випромінювання потрібен шкірі завжди, не залежно від пори року.

3. Вирівнення кольору обличчя, навіть при тривалому застосуванні, його не було. Вітаміни в кремах? Що, серйозно? Ми ж пам`ятаємо, що молекули вітамінів не проникають крізь шари шкіри, а чи поверхнево вони будуть діяти, досі ведуться обговорення.

Кераміди – це жири, по своїй будові схожі на холестерин. Вони заповнюють недолік природних керамідів, які ми втрачаємо при умиванні, роблять шкіру більш пружною. Ну хоч це порадувало в складі засобу.

Як на свою цінову категорію, крем не поганий. 

Дякую за увагу!0 коментарі:

helloblogger.ru

Я подтверждаю регистрацию своего блога на платформе helloblogger.ru под ником Halyna Kuzmun

© Kingdom of B, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena