середа, 13 липня 2016 р.

Експресс-кондиціонер Loreal Paris Elseve Сила аргініну

Бувають випадки, коли на догляд за волоссям залишається не так й багато часу, а виглядати чудово все-таки хочеться? Більшість дівчат скажуть, що з ними не раз таке траплялось)

фото взято з офіційного сайту


L'Oréal Paris пропонує спробувати експрес-кондиціонер  Сила Аргініну. Застосовується для відновлення слабкого волосся, схильного до випадання. Миттєвий ефект зміцнення.


Кожний продукт складається з двох фаз - сироватки цілеспрямованої дії та еліксиру, що робить волосся шовковистим і сяючим. Експрес-кондиціонер захищає від електризації, створює антифриз-ефект та надає волоссю неймовірну гладкість.

1. Зміщнення волосся
2. Легке розчісування 
3. Термозахист

Почну з дизайну. Лаконічний флакон з дрібнодисперсним розпилювачем. Всередині подвійна рідина з приємний солодким ароматом, який після нанесення ще деякий час залишається на волоссі.

Перед нанесенням рекомендується збовтати флакон до однорідної консистенції.

Наносила його в основному на вологе волосся , а потім сушила феном. Кондиціонер не обтяжує шевелюру і не робить її жирною, навіть після нанесення на уже висушене волосся.

У результаті:

Волосся легко розчісуєтьься, гладеньке, блискуче, з приємним ледь уловими ароматом. Чималим бонусом для мене став саме термозахист, так як я полюбляю користуватись термощипцями для завивки чи випрямлення волосся. Протягом дня волосся не електризується, вигядає доглянутим і здоровим!

На фото тільки висушене волосся без укладки.Підсумовуючи, скажу, що виробник свої обіцянки виконав, продукт вартий уваги. 


Обов'язково спробую інші серії.

Дякую за увагу!

0 коментарі:

helloblogger.ru

Я подтверждаю регистрацию своего блога на платформе helloblogger.ru под ником Halyna Kuzmun

© Kingdom of B, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena